KOMPETENCJE DZIECI W ZAKRESIE STYLU ŻYCIA NA 5

KOMPETENCJE DZIECI W ZAKRESIE STYLU ŻYCIA NA 5

Klasy III, IV , Va i Vb PNSP zostały zakwalifikowane do projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich pt. „Kompetencje dzieci w zakresie stylu życia na 5”. Projekt realizują nauczyciele Akademii Wychowania fizycznego we Wrocławiu. Celem projektu jest podniesienie kompetencji dzieci w zakresie stylu życia, ze szczególnym uwzględnieniem diety, aktywności fizycznej oraz składu i postawy ciała. Projekt rozpoczął się 20.02.2019 r od spotkania z rodzicami uczniów biorących udział w projekcie z prof. dr hab. Krzysztofem Sobiechem i dr Wojciechem Starościakiem, koordynatorami projektu z ramienia Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Zajęcia dla uczniów rozpoczęły się od badań postawy ciała i składu ciała. Po miesiącu rodzice otrzymali wyniki badań i mogli skonsultować je ze specjalistami. Zajęcia odbywają się systematycznie w środy w godz. 14.40-16.10.

15.04.2019 r. nasi uczniowie uczestniczyli w zajęciach na terenie AWF. Projekt będzie trwał do grudnia 2019 r.

Zapraszamy do GALERII

Zmień rozmiar czcionki
Contrast