ROK SZKOLNY 2019/2020

Zestawienie wyników konkursów w II półroczu

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Polskiego Olimpus  – sesja zimowa

  • Hana J. kl. IV – uzyskała tytuł laureata, zdobyła 7. miejsce w kategorii kl. IV

 

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy EDI PANDA z języka angielskiego

  • Kosma B. kl. IV – uzyskał dyplom uznania za 11. miejsce w kraju
  • Laura G. kl. V – laureatka, 5. miejsce w kraju
  • Piotr J. kl. VI b – wyróżniony za zajęcie 7. miejsca w kraju

 

Dolnośląski Konkurs Języka Niemieckiego  zDolny Ślązak

laureaci: Karl I. z kl. VI b oraz Daniele C. z kl. VI a
finaliści: Olaf H. z kl. VI b i Jan H. z kl. VI a

 

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy EDI PANDA z języka niemieckiego

  • Klara W. kl. III – 9. miejsce w kraju

Kl. IV

  • Nadia F. – 3. miejsce w kraju
  • Anna – Sophie M. – 5. miejsce w kraju
  • Sara K. – miejsce w kraju

Kl. V

  • Franz I. – 9. miejsce w kraju

Kl. VI

  • Jan H. oraz Karl I. – 5 miejsce w kraju
  • Olaf H. – 7. miejsce w kraju

 

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Matematyki Olimpus – sesja zimowa

  • Krzysztof S. z kl. IV – laureat, zdobywca 7 miejsca w kategorii klas IV

 

Międzynarodowy Konkurs Mathematiques sans frontieres (Matematyka bez granic)

Klasa V – 1. miejsce w regionie (na 42 klasy); 9. miejsce w kraju (na 525 klas)
Klasa VI a – 5. miejsce  w regionie; 12. miejsce w kraju
klasa VI b – 20. miejsce w regionie; 32 miejsce w kraju;
klasa VIII – 6. miejsce w regionie (na 10 klas); 34 miejsce w kraju (na 161 klas)

 

Kangur matematyczny 2020

wyróżnieni w poszczególnych kategoriach:

„Maluch” – Klara W. z kl. III; Krzysztof S. z kl. IV
„Beniamin” – Piotr J. z kl. VI b
„Kadet” – Estera O. z kl. VIII

 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny LEON

uczniowie klasy I:

3. miejsce: Erika Y.
4. miejsce: Konstantin N.
6. miejsce: Klara K., Zofia D., Zofia W.
7. miejsce: Joanna K., Elliot D., Karol R.
8. miejsce: Tomasz O.
10. miejsce: Emily D.

 

XI Edycja Konkursu Matematycznego Origami „Żuraw”

Adam T. z kl. V – 1. miejsce w finale

 

Konkurs przedmiotowy EDI PANDA chemia     

  • Zofia W. z kl. VIII –  miejsce
  • Wiktor B. z kl. VIII – 41. miejsce
  • Chams A. S. z kl. VIII – miejsce
  • Izabella S. z kl. VIII – miejsce

 

Konkursy językowe:

– język niemiecki

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Edi Pingwin 2019

Laureaci:

  • Daniele C. kl. VI – I miejsce
  • Piotr J. kl. VI – 3 miejsce
  • Sara K. kl. IV – 3 miejsce
  • Nadia F.  kl. IV – 5 miejsce
  • Jan H. kl. VI – 5 miejsce

Wyróżnieni:

  • Anna-Sophie M. kl. IV
  • Franz I. kl. V
  • Olaf H. kl. VI
  • Karl I. kl. VI
Laureaci konkursu Jersz Deutschfreund 2019

Test na poziomie kl. V:

  • Sara K. kl. IV – 2 miejsce w województwie, 8 miejsce w kraju
  • Laura G. kl. V – 3 miejsce w województwie, 16 miejsce w kraju
  • Nadia F. kl. IV – 4 miejsce w województwie, 19 miejsce w kraju
  • Franz I. kl. V – 7 miejsce w województwie i 22 miejsce w kraju
  • Klara W. kl. III – 9 miejsce w województwie i 26 miejsce w kraju
  • Anna-Sophie M. kl. IV – 10 miejsce w województwie i 28 w kraju

Test na poziomie klasy VI:

  • Jan H. – 1 miejsce w województwie, 2 miejsce w kraju
  • Karl I. – 2 miejsce w województwie, 10 miejsce w kraju
  • Olaf H. – 3 miejsce w województwie, 17 miejsce w kraju

Test na poziomie klasy VIII

  • Zofia S. – 7 miejsce w województwie, 67 miejsce w kraju
Zakwalifikowani do finału konkursu zDolny Ślązak z j. niemieckiego
  • Daniele C. kl. VI a
  • Jan H. kl. VI a
  • Olaf H. kl. VI b
  • Karl I. kl. VI b

 

– język polski

Ogólnopolski Konkurs Alfik Humanistyczny 
  • kl. II:
    • Maja M. – dyplom za uzyskanie dobrego wyniku (75.83%),
  • kl. III:
    • Leon P.  – dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku (90%),
    • Klara W.  – dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku  (88.3%),
    • Dawid S.  – dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku  (87.5%),
    • Adrianna M. – dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku (86.66%),
  • kl. IV:
    • Hana J. – dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku (84.16%), 3 miejsce w województwie;
  • kl. V:
    • Adam T. – dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku  (90.83%), 6 miejsce w województwie;
  • kl. VIII :
    • Zofia S. – dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku  (91.66%), 30 miejsce w województwie;
    • Izabella S. – dyplom za uzyskanie dobrego wyniku (77.5%),
    • Zofia W. – dyplom za uzyskanie dobrego wyniku (75.66%),

 

Konkursy matematyczne

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Matematyki Olimpus – sesja jesienna 2019
  • laureat – Krzysztof S. klasa IV – 5 miejsce w kraju
Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny
  • Alicja Ł. klasa II – w najmłodszej grupie uczestników uzyskała dyplom za dobry wynik (78,8%)
  • Krzysztof S. klasa IV – 2 miejsce w woj. dolnośląskim, dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku (93,3%)
  • Piotr J. klasa VI b – 3 miejsce w woj. dolnośląskim, dyplom i nagrodę za uzyskanie bardzo dobrego wyniku (96,7%)
Ogólnopolski Konkurs Lingwistyki Matematycznej
dla Szkół Podstawowych – XIV Wieża Babel

 Finaliści:

  • Adam T. klasa V
  • Zofia S. klasa VIII
  • Zofia W. klasa VIII

 

ROK SZKOLNY 2018/2019

zDolny Ślązaczek XVI Dolnośląski Konkurs Języka Niemieckiego

Do etapu powiatowego zakwalifikowali się:

  • Nina z kl. VIII, Laura z kl. IV, Jan H.  kl. V, Olaf z kl. V, Karl z kl. V
  • Do etapu wojewódzkiego  zakwalifikowali się:
  • Nina z kl. IV, Jan H. z kl. V, Karl z kl. V
  • Do finału zakwalifikował się Jan H. z kl. V
 zDolny Ślązaczek XVI Dolnośląski Konkurs Matematyczny
  • Do etapu powiatowego zakwalifikowała się Ewa z kl. VIII
 Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego DEUTSCHFREUND
  • Karl z kl. V – 1. m-ce w kraju
  • Jan H. z kl. V – 6. m-ce w kraju
  • Nina z kl. VII – 12. m-ce w kraju i 2. w województwie
  • Paweł z kl. VII – 12. m-ce w kraju i 2. w województwie
  • Laura z kl. IV – 20. m-ce w kraju i 5. w województwie
  • Olaf z kl. V – 33. m-ce w kraju i 6. w województwie
  • Jagoda z kl. III – 42. m-ce w kraju i 7. w województwie
  • Sara z kl. III – 43. m-ce w kraju i 8. w województwie
  • Nadia z kl. III – 50. m-ce w kraju i 10. w województwie
  • Zofia S. z kl. VII – 59. m-ce w kraju i 5. w województwie

W konkursie uczestniczyło 6 017 uczniów z 326 szkół.

 Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego EDI Pingwin
  • Laura z kl. IV – 5.miejsce w kraju
  • Jan H. z kl. V -5.miejsce w kraju
  • Karl z kl. V – 7 miejsce w kraju
  • Olaf z kl. V – 9.miejsce w kraju
  • Nina z kl. VIII – 9. miejsce w kraju
 XXIV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Matematyczny
  • Laureat:
    Krzysztof z kl. III – 1. m-ce w województwie i 7. w kraju
  • Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku:
    Kosma z kl. III – 4. m-ce w województwie i 34. w kraju
    Piotr z kl. V – 9. m-ce w województwie i 43. w kraju
  • Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku:
    Nadia z kl. III – 53. m-ce w województwie

W konkursie wzięło udział 61167 uczestników z całej Polski.

 Wieża Babel – Etap Szkolny Konkursu Lingwistyki Matematycznej dla

Do finału zakwalifikowała się  Lidia z kl. VII, która osiągnęła najlepszy wynik w szkole.

W konkursie uczestniczyło 23 uczniów z klas IV – VIII PNSP.

 VI Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii”
  • Adam z kl. IV – I miejsce
  • Jan H. z kl. V – II miejsce
  • Daniel z kl. V – III miejsce
  • Bruno z kl. V – IV miejsce
 Ogólnopolski konkurs Multitest z historii
  • Adam z kl. IV –  22. miejsce, dyplom uznania
  • Laura z kl. IV – 28. Miejsce, dyplom uznania
  • Piotr z kl. IV –  32 .miejsce, dyplom uznania
  • Julia z kl. IV  –  35. Miejsce, dyplom uznania
  • Zofia S. z kl. VII – 27. miejsce, dyplom uznania
  • Lidia z kl. VII – 34. miejsce, dyplom uznania
  • Izabella z kl. VII – 45. miejsce, dyplom uznania
  • Chams z kl. VII – 46. miejsce, dyplom uznania
  • Paweł z kl. VIII – 27. miejsce, dyplom uznania
  • Daehyeon z kl. VIII – 27. miejsce, dyplom uznania
 Ogólnopolski Konkurs Olimpus z fizyki
  • Ewa z kl. VIII – 31. miejsce, dyplom uznania
  • Deahyon z kl. VIII – 39. miejsce, dyplom uznania
  • Nina z kl. VIII – 42. miejsce, dyplom uznania
  • Paweł z kl. VIII -46. Miejsce, dyplom uznania
Szkolny konkurs plastyczny „Pocztówka dla Polski”

I MIEJSCE:    

  • Ryszard z kl. IV
  • Zofia S., Zofia W., Izabella, Klaudia z kl. VII (praca wspólna)

II MIEJSCE:

  • Wiktor z kl. VII
  • Anna z kl. V

III MIEJSCE: 

  • Stanisław z kl. IV
  • Adam z kl. IV

Wyróżnienie szczególne:

  • Karol z kl. IV
  • Laura z kl. IV

Wyróżnienie:

  • Roman z kl. IV
  • Marcin z kl. IV
  • Jan H. z kl. V
  • Mykhaylo z kl. V
  • Hyeon-Jun z kl. V
  • Wojciech z kl. V
  • Daniel z kl. V
  • Izabela z kl. IV
  • Olaf z kl. V
  • Karl  z kl. V
 Szkolny konkurs recytatorski „A to Polska właśnie”

I miejsca zajęli:

  • Adam z kl. IV
  • Roman z kl. IV
  • Lidia z kl. VII
  • Zofia S. z kl. VII
Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego EDI:
  • Jan z kl. IV a – laureat
  • Olaf z kl. IV b – laureat
  • Karl z kl. IV b – laureat
  • Nina z kl. VII – laureat
  • Nadia z kl. II – wyróżnienie
  • Sara z kl. II – wyróżnienie
  • Gabriela z kl. V – wyróżnienie
  • Antoni z kl. V – wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego EDI:
  • Piotr z kl. IV a – wyróżnienie
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur
  • Krzysztof z kl. II – Laureat
  • Kosma z kl. II – wynik bardzo dobry
  • Piotr z kl. IV – wyróżnienie
  • Ksawery z kl. VI – wyróżnienie
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Sporcie i Kulturze Fizycznej
  • Stanisław z kl. V – dyplom uznania
  • Hanna z kl. V – dyplom uznania
  • Lidia z kl. VI – dyplom uznania
  • Gabriela z kl. V – dyplom uznania
  • Dominik z kl. V – dyplom uznania
  • Zuzanna z kl. V – dyplom uznania
  • Kazimierz z kl. IV – dyplom uznania
  • Teresa z kl. VI – dyplom uznania
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Olimpusek
  • Nadia z kl. II – dyplom laureata
  • Kosma z kl. II – dyplom uznania
  • Krzysztof z kl. II – dyplom uznania
  • Eliasz z kl. II – dyplom uznania
  • Adam z kl. III – dyplom laureata
  • Karol z kl. III – dyplom laureata
  • Julia z kl. III – dyplom uznania
  • Marcin z kl. III – dyplom uznania
Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy Świetlik
  • Eliasz z kl. II – nagroda
  • Kosma z kl. II – wyróżnienie
  • Krzysztof z kl. II – wyróżnienie
  • Hana z kl. II – wyróżnienie
  • Nadia z kl. II – wyróżnienie
  • Adam z kl. III – nagroda
  • Stanisław z kl. V – nagroda
  • Ewa z kl. VII – wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs Historyczny ALFIK
  • Gabriela z kl. V – 5. miejsce w województwie i 45. w kraju
  • Stanisław z kl. V – 6. miejsce w województwie i 54. w kraju
  • Dominik z kl. V – 11. miejsce w województwie i 107. w kraju
  • Ewa z kl. VII – 12. miejsce w województwie i 98. w kraju
  • Ksawery z kl. VI – 18. miejsce w województwie i 118. w kraju

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Sprachdoktor 2018 

Tytuł laureata:

  • Nina z kl. VII
  • Jan z kl. IV

Wyróżnienia:

  • Laura z kl. III
  • Karl z kl. IV
  • Olaf z kl. IV
  • Gabriela z kl. V
  • Antoni z kl. V
  • Filip z kl. V
  • Dominik z kl. V
  • Stanisław z kl. V
  • Zofia z kl. VI
  • Lidia z kl. VI

Konkurs Języka Niemieckiego Zdolny Ślązaczek 2017/2018

Tytuł laureata:

  • Jan z kl. IV a
  • Karl z kl. IV b
  • Nina z kl. VII

III Dolnośląski Konkurs Języka Niemieckiego zDolny Ślązaczek

do finału zakwalifikowali się

  • Jan kl. IV
  • Nina kl. VII
  • Karl kl. IV
  • Olaf kl. IV

Ogólnopolski  Konkurs Historyczny Multitest

  • Stanisław kl. V – 12. miejsce w kraju
  • Gabriela kl. V – 13. miejsce
  • Jan kl. IV – 22 miejsce
  • Karolina kl. IV – 23. miejsce

Ogólnopolski  Konkurs Przyrodniczy Multitest

  • Karolina kl. IV – 20. miejsce
  • Wiktor kl. VI – 21. miejsce
  • Zuzanna kl. V – 22 miejsce
  • Jan kl. IV – 23 miejsce
  • Stanisław kl. V – 23 miejsce

Ogólnopolski  Konkurs Geograficzny Multitest

  • Ewa kl. VII – 22. miejsce
  • Emilia kl. VII – 29. miejsce

Ogólnopolski  Konkurs  Języka Niemieckiego Deutschfreund

  • Jan kl. IV – I miejsce
  • Laura kl. II – II miejsce
  • Karl kl. IV – II miejsce
  • Nina kl. VII – III miejsce
  • Franz kl. IV – IV miejsce
  • Olaf kl. IV – V miejsce
  • Gabriela kl. V – VIIi miejsce
  • Zofia kl. VI – VI miejsce
  • Antoni kl. V – XIII miejsce
  • Filip kl. V – XVI miejsce
  • Stanisław kl. V – IXI miejsce
  • Ksawery kl. VI – XXI miejsce

Ogólnopolski  Konkurs  Leon – sprawności zintegrowane kl . II-III

  • Ryszard kl. III – 13. miejsce
  • Adam kl. III – 15. miejsce
  • Bartek kl. III – 20. miejsce
  • Marcelina kl. III – 22. miejsce
  • Karol kl. III – 24. miejsce
  • Marcin kl. III – 26. miejsce
  • Julia kl. III – 28. miejsce

Konkurs miejski – Wrocławska Edukacja i ja

  • Piotr kl. IV b – 3. miejsce we Wrocławiu

Ogólnopolski  Konkurs  Alfik Matematyczny

  • Krzysztof kl. II – 4. miejsce w woj. 38. w kraju
  • Kosma kl. II – 23. miejsce w woj. 147. w kraju
  • Piotr kl. IV – 26. miejsce w woj. 123. w kraju
  • Stanisław kl. III – 91. miejsce w woj. 644. w kraju

XVIII Edycja Turnieju „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku

  • 9. miejsce w eliminacjach dzielnicy Wrocław Fabryczna

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Edi PINGWIN

  • Nina kl. VII – 3. miejsce
  • Karl Ilgmann kl. IV b  – 3. miejsce
  • Jan Hommel kl. IV a – 5. miejsce
  • Olaf Hommel kl. IV b – 13.miejsce
  • Gabriela Kruk kl. V – 13. miejsce
  • Antoni Świetlicki kl. V – 15. miejsce
  • Franz Ilgmann kl. II – 15.miejsce
  • Ksawery Kochanowicz kl. VI – 20. miejsce

Ogólnopolski  Konkurs  Języka Angielskiego Edi PINGWIN

  • Piotr kl. IV b – 2. miejsce
  • Różycki Stanisław kl. V – 7. miejsce
Zmień rozmiar czcionki
Contrast