AKTYWNA TABLICA – SZKOLENIE

W dniu 29 sierpnia 2018 r. odbyło się szkolenie pt. „Aktywna tablica”, w którym uczestniczyli nauczyciele i nauczycielki Zespołu Szkół i Placówek Fundacji ECDiE. Szkoła Podstawowa Specjalna i Polsko-Niemiecka Szkoła Podstawowa  otrzymały dofinansowanie do 2 monitorów dotykowych (65″) dla każdej szkoły w ramach Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno -komunikacyjnych na lata 2017-2019 – „Aktywna tablica”.

Z tej okazji zaprosiliśmy specjalistę, który wprowadził nas w tajniki  technicznej obsługi monitora oraz zapoznał z bogactwem i możliwościami wykorzystywania tablicy interaktywnej nowoczesnej generacji, bazując na  bogatym oprogramowaniu przygotowanym dla celów dydaktycznych.

Szkolenie wpłynęło na podniesienie jakości pracy kadry dydaktycznej w zakresie wykorzystania technologii informacyjno – komunikacyjnych, co z pewnością znajdzie przełożenie na jakość prowadzonych na co dzień zajęć lekcyjnych z naszymi uczniami.

Zmień rozmiar czcionki
Contrast