WARSZTATY EUROWEEK

W dniach od 18 do 22 października uczniowie klas I-VII Polsko-Niemieckiej Szkoły Podstawowej uczestniczyli w obozie językowym „Euroweek – szkoła liderów” w Różance w Kotlinie Kłodzkiej. Podczas pobytu dzieci miały okazję uczestniczenia w zajęciach prowadzonych w języku angielskim przez wolontariuszy z różnych części świata, m.in. z Indonezji, Meksyku, Birmy, Kolumbii, Indii, Pakistanu i Turcji. W programie znalazły się prezentacje krajów pochodzenia wolontariuszy zatytułowane „Flying to…”, nauka tańców narodowych, warsztaty językowe oraz gry i zabawy integracyjne. Dużym zainteresowaniem cieszył się wieczorny program artystyczny, podczas którego uczniowie mogli zaprezentować swoje umiejętności językowe i talenty. Podczas zajęć uczniowie  nie tylko doskonalili praktyczną znajomość języka angielskiego, ale także rozwijali swoje kompetencje w zakresie pracy w zespole i autoprezentacji. Urozmaiceniem pobytu były wyjazdy do Twierdzy Srebrna Góra, Twierdzy Kłodzko oraz Ogrodu Bajek w Międzygórzu. Udział w obozie Eurowweek stworzył okazję do nawiązania międzynarodowych i międzyszkolnych przyjaźni oraz zdobycia wiedzy na temat różnych krajów i kultur. Uczniowie wrócili do Wrocławia z miłymi wspomnieniami o wolontariuszach i nowych kolegach, bogatsi o nowe kompetencje, doświadczenia i ciekawe przeżycia.

Zapraszamy do GALERII

Zmień rozmiar czcionki
Contrast