Noc w szkole

W dniach od 9 do 10 lutego z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego odbyło się w naszej szkole niecodzienne wydarzenie – „Noc w szkole”. Na początku dzieci pod okiem nauczycieli przygotowali zabawę, a następnie bawili się przy swoich ulubionych utworach, brali udział w  ciekawych zabawach ruchowych i integracyjnych. Po zjedzeniu pysznych kanapek przygotowanych przez p. Dorotę Brożek i pizzy zamówionej przez rodziców, udaliśmy się na dwór, gdzie dzieci bawiły się w nocne podchody i zdobywanie sztandarów. Po powrocie do szkoły i wieczornej toalecie rozpoczęła się projekcja filmu. W innej sali uczniowie czytali powieści młodzieżowe i grali w gry. Dużą niespodziankę sprawiła wizyta p. Łukasza Grysia – muzyka i podróżnika, który oprócz gry na gitarze, zaprezentował zdjęcia z Nowej Zelandii i podzielił się swoimi doświadczeniami z podróży. Następnego dnia po pobudce o siódmej rano wszyscy zjedli zdrowe śniadanie, uporządkowali sale, spakowali się i pełni wrażeń wrócili z rodzicami do domów.

Zapraszamy do GALERII

Zmień rozmiar czcionki
Contrast