„Brave Kids Together”

25 października uczniowie klasy VII obejrzeli w Teatrze Polskim we Wrocławiu pokaz finałowy  #BraveKidsTogether.

„Brave Kids Together” to interdyscyplinarny spektakl, który został przygotowany wspólnie przez dziecięce i młodzieżowe grupy artystyczne z Polski, Gruzji, Ukrainy i Rumunii, w tym artystów z niepełnosprawnościami. Ideą projektu, realizowanego przez Stowarzyszenie Kultury Teatralnej Pieśń Kozła z Wrocławia pod patronatem UNESCO i Rzecznika Praw Dziecka jest różnorodność, jako wartość oraz wiara w to, że każda osoba, niezależnie od pochodzenia czy stopnia niepełnosprawności, jest w stanie wnieś pozytywny wkład w budowanie więzi międzyludzkich, a język sztuki jest narzędziem, które pozwala to wyrazić.