Dzieli nas pół wieku

Nagrody dla naszych uczniów w XIII edycji konkursu: Dzieli nas pół wieku

GRATULUJEMY NASZYM NAGRODZONYM UCZNIOM! (w kolejności alfabetycznej): Kamilowi Dolińskiemu – kl. 4 TE, Dagmarze Kowalewicz – kl. 3 GS, Małgorzacie Noga – kl. 2 GI, Lidii Pelc – kl. 6 PNSP i Hubertowi Sosinowi – kl. 3 Branżowej Szkoły i stopnia. Opiekę sprawowała Pani Dorota Brożek.

W jury konkursu zasiedli: Jacek Ćwikła, artysta-plastyk, Halina Jędrychowska, nauczycielka języka polskiego, Aleksandra Mazurek, nauczycielka wiedzy o kulturze i historii sztuki, Patrycja Machowiec, pedagog szkolna i nauczycielka języka francuskiego, Małgorzata Smolik-Wyczałkowska, pedagog szkolna i organizatorka Konkursu.

Liceum Ogólnokształcące nr 12 – organizator konkursu – zaprasza na uroczyste zakończenie Konkursu wszystkie osoby wyróżnione i nagrodzone, oczywiście wraz z Nauczycielami, Rodzicami, Babciami i Dziadkami, Rodzeństwem, Przyjaciółmi i z kim tylko chcecie.

Spotykamy się w LO XII (plac orląt Lwowskich 2a) w czwartek 7 czerwca o 17.00.